Berlijn, + 50 km
Berlijn, Duitsland
ca.
Al toegevoegd + 50 km

afstand

Deze afstand geldt voor alle geselecteerde steden
0 50 100 150 200 250
Alle plaatsen in de buurt Berlijn, Duitsland
hoofd- / Evenementen / Achterbahn
Dienstregeling
Beschrijving
Plaats

«Achterbahn»

31
december
vrijdag Vr - 18:00
december, 2021
dec 31 Vr - 18:00
18:00
Wiesbaden
Tickets van €51.5

Beschrijving

Het stuk belooft echt een op en neer rit van emoties. ? Les montagnes russes?, de originele titel, in première gegaan in Parijs in 2004 met Alain Delon in de hoofdrol met groot succes, heeft alles wat Franse komedies zo uniek maakt: nauwkeurig getekende personages, een verfijnde plotstructuur en verbluffende woordspelingen. Een lichte, charmante komedie met doordachte nuances en veel verrassende wendingen die de kijker tot het einde in susm en in een goed humeur houdt. Zeker als briljante acteurs als Peter Bongartz en Susanne Schäfer op het podium staan. Ze leren elkaar kennen in een bar. Ze praten en zijn meteen sympathiek. En toen hij 'op een laatste glas' was? nodigt haar uit bij haar thuis, ze gaat zonder aarzeling akkoord. Hij wordt aangetrokken door het vooruitzicht van een klein amoureus avontuur met de zelfverzekerde jongedame. Het feit dat ze een stuk jonger is dan hij stoort haar of hem niet. En de kans is gunstig: zijn vrouw en zoon gingen een week naar de bergen, maar hij verborg dit opzettelijk voor haar. Nu zijn ze in zijn appartement geland en eigenlijk is het heel duidelijk hoe het nu verder gaat. Maar alles komt heel anders uit. Want steeds vaker neemt de jongedame de richting van de avond over. Het wordt al snel duidelijk dat ze niet is wat ze in eerste instantie deed alsof ze was. Is ze echt op zoek naar een vrijblijvend avontuur? Wie is ze echt? En wat wil ze van hem?

Dienstregeling «Achterbahn»

24
september
vrijdag Vr - 20:00
september, 2021
sep 24 Vr - 20:00
20:00
Wiesbaden
Tickets van €16.5
25
september
zaterdag Za - 20:00
september, 2021
sep 25 Za - 20:00
20:00
Wiesbaden
Tickets van €16.5
26
september
zondag Zo - 20:00
september, 2021
sep 26 Zo - 20:00
20:00
Wiesbaden
Tickets van €16.5
1
oktober
vrijdag Vr - 20:00
oktober, 2021
okt 1 Vr - 20:00
20:00
Wiesbaden
Tickets van €16.5
2
oktober
zaterdag Za - 20:00
oktober, 2021
okt 2 Za - 20:00
20:00
Wiesbaden
Tickets van €16.5
8
oktober
vrijdag Vr - 20:00
oktober, 2021
okt 8 Vr - 20:00
20:00
Wiesbaden
Tickets van €16.5
9
oktober
zaterdag Za - 20:00
oktober, 2021
okt 9 Za - 20:00
20:00
Wiesbaden
Tickets van €16.5
22
oktober
vrijdag Vr - 20:00
oktober, 2021
okt 22 Vr - 20:00
20:00
Wiesbaden
Tickets van €16.5
23
oktober
zaterdag Za - 20:00
oktober, 2021
okt 23 Za - 20:00
20:00
Wiesbaden
Tickets van €16.5
19
november
vrijdag Vr - 20:00
november, 2021
nov 19 Vr - 20:00
20:00
Wiesbaden
Tickets van €16.5
20
november
zaterdag Za - 20:00
november, 2021
nov 20 Za - 20:00
20:00
Wiesbaden
Tickets van €16.5
31
december
vrijdag Vr - 21:00
december, 2021
dec 31 Vr - 21:00
21:00
Wiesbaden
Tickets van €51.5
18
februari
vrijdag Vr - 20:00
februari, 2022
feb 18 Vr - 20:00
20:00
Wiesbaden
Tickets van €16.5
19
februari
zaterdag Za - 20:00
februari, 2022
feb 19 Za - 20:00
20:00
Wiesbaden
Tickets van €16.5
TBA
Inv TBA In - tba
Tickets van
TBA
Tickets van €19.5